Moshos Taverna

Hakkında

Canlı Yunan Müziği eşliğinde unutulmaz bir gecenin adresi Moshos Taverna

Ayvalık’ın eşsiz güzelliklerini keşfetmek için yola çıktığınızda; Cunda Adası‘nın taş sokaklarında, tarih ve lezzetin buluştuğu bir noktada durun ve Cunda Moshos Taverna’nın kapısından içeri adım atın. Burası, unutulmaz anıların yaşandığı, yürekleri sıcacık kılan bir mekan.

Cunda Moshos Taverna

200 yıllık tarihi binasında hâlâ tazelik ve coşkuyla yaşayan Cunda Moshos, sizi sıcaklığıyla kucaklıyor. İçeri girdiğinizde sizi saran mis gibi kokular ve canlı müziğin ritmiyle adeta zamanda bir yolculuğa çıkarsınız. Yunanistan’ın ruhunu ve lezzetlerini Ayvalık’a taşıyan bu mekân, her akşam canlı Yunan müziği ve yöresel çalgılar eşliğinde misafirlerini ağırlıyor.

Sofranızda, Ege’nin taptaze lezzetleriyle dolu bir şölen sizleri bekliyor. Yunanistan’dan getirilen Uzo’nun ferahlatıcı tadıyla, adanın özgün tatlarını keşfetmeye hazır olun. Güler yüzlü personeliyle size evindeymiş gibi hissettirecek olan Cunda Moshos, sadece bir restoran değil, dostlukların ve mutlulukların yeşerdiği bir buluşma noktası.

Eğlencenin ve lezzetin adresi olan Cunda Moshos, yazın serin serin esen meltemlerinde de kışın iç ısıtan sıcaklığında da kapılarını açık tutar. Siz de sevdiklerinizle birlikte bu benzersiz deneyimi yaşamak için, Cunda Adası’nın kalbine davetlisiniz. Haydi, unutulmayacak bir geceye hazır olun ve Cunda Moshos Taverna’nın büyülü atmosferinde sirtaki yapmanın, tabak kırmanın ve lezzetlerin keyfini çıkarın!