perperene-konagi-1

Perperene Konağı

Hakkında

Ayvalık’ın tarihi Küçükköy bölgesinde yer alan Perperene Konağı;

Küçükköy (Yeniçarohori), merkeze yürüme mesafesinde konumlanmaktadır.

perperene-konağı
Perperene Konağı

Sokaktaki evlerin çoğu köyün tarihine uygun bir şekilde restore edilmiştir ve Konak Perperene  bu evlerden biridir. Konağın etrafı sanat galerileri ve tarihi Rum evleri ile çevrilidir.

2021 yılında konukevi olarak hizmete açılan Perperene, misafirlerine rahat ve keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır. Konağın tarihi dokusu korunarak modern imkanlarla harmanlanmış. Konaklamak isteyen misafirlerimiz için farklı oda çeşitleri ile hizmet etmekte.

Perperene, Ayvalık’ın tarihi Küçükköy bölgesinde konumlanmasıyla ve etrafındaki tarihi yapılarla birlikte misafirlerine benzersiz bir deneyim sunmakta. Siz de tarihi dokusu korunan bir konaklama deneyimi yaşamak isterseniz, Küçükköy Perperene Konağı’nı tercih edebilirsiniz.

Bahçesinde sunulan 08.30-10.30 saatleri arasında misafirlerine yöresel ve taze ürünlerden oluşan açık büfesi ile hizmet vermekte.

Perperene olarak sadece kahvaltı değil, özel gruplar için hazırlanan Perperene Akşam Yemeği menüsü ve gün boyu alkollü ve alkolsüz olmak üzere soğuk ve sıcak içecek servisi de hizmetinizde. Sizlerde kahvaltı ve diğer yemek seçenekleri ile damaklarınızı şımartabilirsiniz.

Siz de keyifli bir kahvaltı deneyimi yaşamak isterseniz, Küçükköy Perperene Konağı’nı tercih edebilirsiniz.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Perperene Konağı