cunda-asiyan-otel-4

Cunda Aşiyan Otel

Hakkında

Cunda Aşiyan Otel: Huzurlu Tatilin Adresi…

Ege’nin güzel şehirlerinden Ayvalık’ın gözde noktalarından biri olan Cunda Adası, her yıl yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile ünlü olan Cunda’da konaklamak için tercih edebileceğiniz en güzel otellerden biri de Cunda Aşiyan Otel’dir.

cunda-asiyan-otel
Cunda Aşiyan Otel

Konumu itibariyle adanın tarih kokan sokaklarını ve Rum mimarisini yakından keşfetmek isteyenler için ideal bir konumda bulunmakta ve üstelik ücretsiz olarak temin edebileceğiniz bisikletler ile adayı daha detaylı bir şekilde gezebilirsiniz. Araç ile seyahat eden konuklar için ise ücretsiz otopark imkanı sunulmakta.

Aşiyan Otel’de 11 farklı oda seçeneği mevcuttur. 3 adet aile odası, 4 adet üç kişilik oda ve 4 adet iki kişilik oda bulunmaktadır. Odalar sade mobilyalarla dekore edilmiş olup, konforunuz için her türlü ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere sahiptir.

Tesis bünyesindeki Cunda Aşiyan Et ve Balık Restoranı, organik ürünleri ve yerel lezzetleriyle konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Kahvaltıda servis edilen domates, salatalık, biber gibi pek çok ürün bahçelerinde organik olarak yetiştirilmekte ve zeytin ile zeytinyağı da tesisin markası ile üretilmektedir.

Cunda Aşiyan Otel’in en güzel yanlarından biri de, doğanın içinde huzurlu bir tatil geçirebilmenize olanak sağlamasıdır. Otel, iki dönümlük yeşil bir arazinin içinde yer almakta ve burada kendinizi doğanın bir parçası olarak hissedeceksiniz. Gürültüden ve stresten uzak, huzurlu bir tatil deneyimi için Aşiyan Otel tercih edebileceğiniz en doğru adreslerden biridir.

Cunda Aşiyan Otel, huzur dolu tatil deneyimi arayan konukları için ideal bir tercih.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Cunda Aşiyan Otel