cunda-battalos-kucuk-otel-1

Cunda Battalos Küçük Otel

Hakkında

Cunda Battalos Küçük Otel;

Cunda Adası‘nda şehir hayatının gürültüsünden uzak, doğayla iç içe büyük bir zeytinlik alanında yer almaktadır. Bahçesindeki hamaklar, minder köşeleri ve balkonlu odalar, konaklamanız boyunca sizi rahat ettirecek. Ayrıca, İda Dağı’nın oksijen dolu imbatı, Ege’nin sağlıklı mutfağı ve sadece doğanın sesi ile birlikte huzur dolu bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

cunda-battalos-kucuk-otel
Cunda Battalos Küçük Otel

Otelin çevresindeki ara sokaklarda yürürken, kendinizi 1800’lere götürdüğünüz açık hava müzesi ile karşılaşacaksınız. Kiliseler, manastırlar, koruma altında tarihi yapılar, yüzlerce yıllık zeytin ağaçlarının gölgesinde Ege kahvaltısı, kitaplar, dergiler, kaliteli müzik, leziz kahvaltı, ufak atıştırmalıklar, şarap, gün boyu ikram çay servisi, gökyüzünde binlerce yıldız, cırcır böcekleri, kuş cıvıltıları ve çiçek kokuları sizleri bekliyor.

Cunda Battalos Otel, size huzur dolu ve keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Siz de bu güzellikleri keşfetmek ve keyifli bir tatil geçirmek istiyorsanız, tatil planına mutlaka Cunda Battalos Küçük Otel’i eklemeyi ihmal etmeyin. Size unutulmaz bir tatil yaşatmak için sabırsızlanıyor.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Cunda Battalos Otel