cunda-ezer-otel-1

Cunda Ezer Otel

Hakkında

Denize sıfır konumu ile denizin ayağınızın altında ki adres; Cunda Ezer Otel

Cunda Ezer, Ege’nin İncisi Cunda Adası’nda denize sıfır konumda bulunmakta olup, Cunda Adası merkezine yürüme mesafesindedir. Odalarımızın tamamı Tavuk Adası, Dalyan Boğazı, Şeytan Sofrası ve Ayvalık’ı içine alan eşsiz bir panoramik manzaraya sahiptir.

cunda-ezer-otel
Cunda Ezer Otel

Cunda Otelleri arasında özel bir yere sahip olan Ezer Otel, yeşil ve mavi ile iç içe konumdadır. Otelin kendine özel ait iskelesi bulunmakta. Ayrıca otelin bahçesinde çimlerin üzerinde size özel güneşlenme alanları sunuyor. Doğanın ve denizin keyfini çıkarırken, özel güneşlenme alanlarımızda huzur dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Odaların tamamı deniz cepheli ve balkonlarından resmini hayal edebileceğiniz eşsiz bir panoramik manzara eşliğinde konaklama imkanı sunmaktadır.

Konakladığınız odaların balkonlarından Dalyan Boğazında geçen teknelerin melodileri ve yakamozlarına eşlik ederken, rahatınız ve huzurunuz için renk uyumuna özel bir önem verilen odalarında ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Cunda Ezer Otel; konumu, eşsiz manzarası ve özel hizmetleriyle sizlere unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmakta. Cunda Adası’nda unutulmaz bir tatil için sizlerde Cunda Adası’nın popüler otellerinden Ezer Otel’i tercih edebilirsiniz.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Cunda Ezer Otel