cundafundamtur

Cunda Fundam Tur

Hakkında

Denizin Huzurunda Aile İşletmesi ile Unutulmaz Tatil Deneyimi Cunda Fundam Tur;

Ege’nin masmavi sularında deniz ve doğa ile iç içe muhteşem bir tur keyfi sunuyor. Bu turda, hayallerinizdeki tatili yaşayacak ve unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

cunda-fundam-tur
Cunda Fundam Tur

Ege’nin muhteşem kıyıları boyunca seyahat ederken, berrak sularında yüzme, güneşin keyfini çıkarma ve doğanın güzelliklerini keşfetme fırsatı bulacaksınız. Tur boyunca en güzel koylarda durarak, yüzme molaları veriliyor ve açık denizde gezinti yapıyorsunuz.

Sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunmak için tüm detayları düşünen Cunda Fundam Tur, tur boyunca konaklama, yemek ve aktivitelerinizi özenle planlayarak, size rahat ve keyifli bir tatil geçirme imkanı sunuyor.

Fundam Tur ayrıcalığı ile, deniz ve doğa ile iç içe muhteşem bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Teknede eşsiz maviliklerin tadını çıkarırken, iletişim sorunlarıyla uğraşmak istemezsiniz. İşte bu yüzden, siz değerli misafirlerin tatildeyken bile işlerinden geri kalmamaları için her yerden çeken sınırsız wifi hizmeti ile sınırsız konfor sunuyor. Artık denizdeyken bile bağlantınızı kesmek zorunda değilsiniz. İşiniz varsa, günlük rutinlerinize devam etmek için gereken tüm olanaklara sahipsiniz.

Ayvalık Setur Marina ve Cunda Adası‘nın eşsiz güzellikleriyle buluşurken, kendinizi Funda Tur Ailesinin bir parçası gibi hissedeceksiniz.

Hayalinizdeki tatili yaşamak için şimdi rezervasyon yapın ve unutulmaz bir deneyimin kapılarını aralayın!

Tur Seçeneklerimiz : 

  • Günlük Tekne Turu
  • Konaklamalı Yat Turu
  • Evlilik Teklifi
  • Yıldönümü Kutlaması
  • Doğum Günü Kutlamaları
  • Ayvalık – Midilli Turu

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Fundam Tur