cunda-harikam-tur-1

Cunda Harikam Tur

Hakkında

Cunda Harikam Tur ile, Cunda Ada turlarında unutulmaz deniz macerası!

Kadın kaptanlar eşliğinde yemekli – yemeksiz günübirlik Cunda Ada turları ile Cunda Harikam Tur; yazın keyfini sizlere mavi rotaları ile eğlenceli bir şekilde yaşatmakta.

cunda-harikam-tur
Cunda Harikam Tur

Cunda Adası’nın tertemiz ve berrak sularında yaşayacağınız tatilinizi Cunda Harikam Tur farkı ile yaşayabilirsiniz. Adaların tertemiz ve berrak sularında, unutulmaz anılar biriktirmek için en doğru adrestesiniz.

Saatlik turlar, mehtap turları, evlilik teklifi organizasyonları ve doğum günü turları gibi özel etkinliklerle, tatilinize değer katıyoruz. Eşsiz manzaralar eşliğinde yapacağınız bu deniz yolculuğunda, adaların gizemli köşelerini keşfetme fırsatını yakalayacaksınız.

Saatlik turları ile adaların en güzel noktalarını keşfedebilir, masalsı koylarda serinleyebilir ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Mehtap turlarında ise romantik bir atmosferde, Ayvalık ve Cunda Adası‘nın büyüleyici manzaralarını gece ışığında izlemenize olanak sağlar. Evlilik teklifi veya doğum günü organizasyonları için özel olarak tasarlanmış turlarında sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz.

Ayvalık Adaları’nın berrak sularında yaşayacağınız tatil deneyimi, heyecanınızı arttıracak ve size unutulmaz anılarla dolu bir tatil sunacaktır. Denizin tüm güzelliklerini keşfetmek ve unutulmaz bir deniz macerası yaşamak için siz de Harikam Tur ile birlikte bu maceraya katılın!