cunda-life-otel-3

Cunda Life Otel

Hakkında

Cunda Adası’nın kalbinde yer alan Cunda Life, sessiz, huzurlu ve rahat bir aile ortamında unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Otel, Rahmi Koç Oyuncak Müzesi, Taksiyarhis Kilisesi, restoranlar ve plaja yürüme mesafesinde konumlanmıştır.

Otelin, Tavuk Adası manzaralı odaları ve adanın ünlü üreticilerinden temin edilen ev yapımı doğal ürünlerle hazırlanan kahvaltı sofrası misafirlerine lezzetli bir deneyim sunuyor. Modern, fonksiyonel ve ev ortamını andıran tasarımıyla, aile ortamında ağırlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

cunda-life-otel
Cunda Life Otel
Cunda Life Otel, Cunda’nın sunduğu olanakları iyi bilen ve misafirlerine nerede ne yenir, ne içilir, rüzgar durumuna göre hangi plaja gidilir gibi bilgilere yardımcı olan güler yüzlü personeliyle dikkat çekmektedir. Butik bir otel olarak, Cunda’nın yerel yaşamını hissedebileceğiniz, yeni dostluklar kurabileceğiniz ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabileceğiniz bir ortam sunmaktadır.

Eğer yolunuz Cunda’ya düşerse, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, sıcak ve samimi bir ortamda tatilinizi geçirmek isterseniz, Cunda Life Otel sizi bekliyor. Cunda Adası‘nın güzelliklerini keşfetmek ve unutulmaz anılar biriktirmek için Cunda Life Otel’i tercih edebilirsiniz. Keyifli Tatiller!