cundanefes

Cunda Nefes Otel

Hakkında

Cunda Adası’nın huzurunda rahatlatıcı bir tatilin adresi; Cunda Nefes Otel

Ayvalık’ın gözde adalarından biri olan Cunda Adası’nda bulunan Nefes Otel, şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenler için harika bir seçenek. İşletme, bayan yöneticisi tarafından kişisel ilgi ve yerel kültürlerle etkileşim sağlayarak samimi bir atmosfer sunuyor.

Oda kahvaltı konsepti, seyahat edenler için uzun yıllardır popüler bir seçenek. Ortak alanlarda diğer misafirlerle sosyalleşebilir ve bahçede kahve içerek sohbet edebilirler.

cunda-nefes-otel
Cunda Nefes Otel

Nefes Otel, yeşil doğası, muhteşem havası ve tarihi dokusuyla Cunda Adası’nın güzelliklerini konuklarına sunuyor. Bahçelerinde el yapımı lezzetli kahvaltılarla güne mutlu ve huzurlu bir başlangıç yapabilirsiniz.

Aile ortamı sıcaklığındaki Nefes Otel, günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyen tatilciler ve gezginler için ideal bir seçim. Oda + kahvaltı konsepti, 10 odalı otelde mükemmel bir şekilde sunuluyor.

Nefes Otel, Cunda Adası‘nın doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve modern tasarımı ile konuklarına geçmişi ve geleceği aynı anda sunan modern bir işletmedir. Tatiliniz boyunca ruhunuzu dinlendirmek ve stresli yaşamdan uzaklaşmak için tercih edebileceğiniz 4 farklı oda konsepti ile hizmet etmekte.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Cunda Nefes Otel