cunda-ortunc-otel-1

Cunda Ortunç Otel

  • Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Cunda Adası - Ayvalık

Hakkında

Cunda Adası’nda bulunan Cunda Ortunç Otel, Ege’nin incilerinden biri olarak bilinir ve dinlenmek isteyenler için eşsiz bir tatil imkanı sunar. Muhteşem manzarası, doğanın sesleri ve huzurlu ortamı ile adeta bir tatil cenneti gibi görünür ve kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerine unutulmaz anılar yaşatır.

Cunda Ortunç, Cunda Adası’nın en özel noktalarından birinde yer alır ve bu sayede harika bir manzaraya sahiptir. Doğanın güzellikleri içinde yer alan bu tatil beldesi, huzur dolu bir atmosfere sahiptir ve misafirlerine tam bir dinlenme ve keyif tatili yaşatır.

Cunda Ortunç’ta konaklamak isteyen misafirler, kusursuz hizmet anlayışı ile karşılanır ve tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış odalarında kendilerini evlerinde gibi hissederler. Ayrıca tesisin sunduğu olanaklar ile de tatillerini daha keyifli hale getirebilirler.

Tüm bunların yanı sıra, Cunda Ortunç Otel’in sunduğu lezzetli yemekler ve hizmet kalitesi de misafirlerin beğenisini kazanır. Bu nedenle, Cunda Ortunç Otel’de konaklayanlar unutamayacakları anılar ile dolu bir tatil geçirirler ve bir sonraki tatillerinde tekrar burayı tercih etmek isterler.