cundapierhotel-2

Cunda Pier Hotel

Hakkında

Huzuru ve doğayı arayanların vazgeçilmez adresi; Cunda Pier Hotel!

Burada, sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamaya hazır olun.

Huzur dolu bahçesinde yer alan havuzunda günün tadını çıkarırken, doğanın büyüleyici güzelliklerine tanıklık edeceksiniz. Sabahları, eşsiz manzarasıyla sizi karşılayan Cunda Pier’de, özenle hazırlanmış kahvaltısı ile güne başlayacaksınız. Çünkü burada ki mutluluğunuz ve konforunuz Cunda Pier için en önemli önceliktir.

cunda-pier-hotel
Cunda Pier Hotel

Cunda Pier’de, her detay konukların memnuniyeti ve konforu düşünülerek tasarlanmış. Burada her şey dilediğiniz gibi: huzur dolu bir sabahın güneşine uyandığınızda, hafif esintilerle karşılaşıp Cunda Adası‘nın eşsiz atmosferinin keyfini çıkaracaksınız.

Cunda Adası’nın doğal güzelliklerini keşfetmek için en iyi başlangıç noktası olan Cunda Pier Hotel, konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. İskelesinde bir yandan içeceğinizi yudumlarken bir yandan da Cunda’nın benzersiz esintisini hissedeceksiniz.

Cunda Pier, sizi bekliyor. Burada, bir tatilden daha fazlasını yaşayacak ve hayatınızın en özel anlarını sevdiklerinizle birlikte paylaşacaksınız. Hemen rezervasyonunuzu yapın ve huzur dolu bir tatilin kapılarını aralayın!

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Cunda Pier