cunda-pur-beyaz-otel-1

Cunda Pür Beyaz Otel

Hakkında

Cunda Pür Beyaz Otel;

Sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi ile her şeyin bir masal gibi olduğu bembeyaz bir rüyadan doğan Pür Beyaz Otel. havuz başı ve taraçasında alakart hizmet veren kafe restoranı ile dünya mutfağı ve lokal lezzetlerin yer aldığı menüsüyle sizlere eşsiz bir ziyafet keyfi sunmayı hedefliyor.

cunda-pür-beyaz-otel
Cunda Pür Beyaz Otel

Sessiz, huzurlu ve şehrin tüm gürültüsünden uzak mahzende şömine keyfi yapabileceğiniz bir alana sahip olan otel, televizyon odası, küçük ve büyük organizasyonlarınız için kullanabileceğiniz toplantı salonu bulunuyor. Tüm bunlarla birlikte, güler yüzlü kadrosu ile birlikte değerli misafirlerine kapılarını 12 ay boyunca açmaktadır.

Birbirinden farklı dizayn edilmiş 21 odası ve her bir odanın kendine has özellikleri bulunuyor. Otelde konaklarken hem doğanın eşsiz güzelliğine hem de Ege ve Akdeniz mutfağının tarif edilemez lezzetlerine kaptırabiliyorsunuz kendinizi.

Cunda Pür Beyaz Otelde geçireceğiniz tatil süresince Cunda Adası‘nın deniz kuşlarından başka bir sesin duyulmadığı huzurlu atmosferinde kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Cunda Pür Beyaz Otel