cunda-rooms-8

Cunda Rooms

  • Namık Kemal Mah. 15 Eylül Cad 16. Sok No: 12 Cunda Adası - Ayvalık

Hakkında

Cunda Adası, Türkiye’nin batısında yer alan ve Ege Denizi’nin büyüleyici manzaraları ile dolu olan bir adadır. Bu güzel adada konaklamak istiyorsanız, sakin, huzurlu ve rahat bir aile ortamında evlerindeymiş gibi hissettirecek bir tatil deneyimi sunan Cunda Rooms Otel’i tercih edebilirsiniz. Otel, adanın kalbinde yer alır ve Rahmi Koç Oyuncak Müzesi, Taksiyarhis Kilisesi, restoranlar ve plajlara yürüme mesafesindedir. Ayrıca, otelin ücretsiz otoparkı da mevcuttur.

Cunda Rooms Otel, adanın tanınmış üreticilerinden sağlanan doğal ürünlerle hazırlanmış kahvaltıları ile de ünlüdür. Değirmen manzaralı bahçesinde sunulan bu kahvaltı sofrasından kalkmak istemeyeceksiniz. Otelin modern, fonksiyonel ve rahat ev ortamını andıran tasarımı, misafirleri aile ortamında ağırlamaktan mutluluk duyacak.

Cunda Rooms Otel, Cunda Adası’nın sunduğu olanakları iyi bilen ve güler yüzlü personeli ile birlikte konuklarına Cunda’yı yaşatan bir oteldir. Nerede ne yenir, ne içilir ve rüzgar durumuna göre hangi plaja gidilir gibi konularda yardımcı olan otel çalışanları, misafirlerin tatillerini daha keyifli hale getirmekte.

Eğer yolunuz Cunda Adası’na düşerse, kendinizi evinizdeymiş gibi hissettirecek ve tatilin tadını yeni dostluklar ile yaşayabileceğiniz bir deneyim için Cunda Rooms Butik Otel’e davetlisiniz. Keyifli Tatiller!