cunda-sir-otel-1

Cunda Sır Otel

Hakkında

Cunda Sır Otel, Cunda Adası‘nın eşsiz doğasına ve tarihi dokusuna uygun bir şekilde, yeşillikler içinde huzur dolu bir tatil deneyimi için aile sıcaklığını hissedebileceğiniz, doğayla iç içe bir konaklama deneyimi sunmakta.

Tavuk Adası manzarasına hakim konumuyla, geniş bahçesi ve etkileyici manzarasıyla misafirlerini karşılayan Cunda Sır Otel, kapılarını açtığından bu yana, aile işletmesinin sıcaklığını ve samimiyetini sunmayı hedefliyor.

cunda-sır-otel
Cunda Sır Otel

Sır Otel’de, beklediğiniz hizmeti en üst kalitede bulabilirsiniz. Bahçede yer alan gölgeli şezlonglara uzanarak, doğanın tadını çıkartabilir, asırlık çam ve zeytin ağaçları, begonviller ve zakkumlar arasında günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Verandada ya da bahçede oturup kahvenizi yudumlayarak bu büyüleyici atmosferin keyfini sürebilirsiniz. Elbette güne bol oksijenle başlamak iştahınızı açacağı için, mutfak ekibinin özenle hazırladığı kahvaltıyı ve özellikle ünlü ev yapımı reçellerini tatmalısınız.

Cunda Sır Otel, sadece doğal güzellikleriyle değil, aynı zamanda sunduğu imkanlarla da tatilinizi eksiksiz yaşamanızı sağlar.

Otelde konforlu ve şık dekore edilmiş odalarda konaklamak için tercihinizi Sır Otel’den yana yapabilirsiniz. Keyifli Tatiller!

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Sır Otel Cunda