cunda-zehra-teyzenin-evi-4

Cunda Zehra Teyze’nin Evi

Hakkında

Cunda’nın tarihi ve huzur dolu bir yerinde bulunan Cunda Zehra Teyze’nin Evi, Rahmi Koç Müzesi’nin bahçesinde yer almakta ve  kendinizi kendi evinizdeymiş gibi hissettiren sıcak bir atmosfere sahip.

 

Taksiyarhis Kilisesi’nin aynı bahçeyi paylaştığı bir Rum evinde uzun yıllar yaşayan Zehra teyze, burayı korumak ve tarihi dokusunu ziyaretçilere anlatmak için büyük çaba sarf etmiş.

Otelin kış ve yaz bahçelerinde, kilise manzarasına karşı keyifli vakit geçirebilir, sessizliğin ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz. Şehir stresinden uzaklaşıp doğanın güzelliklerini keşfedebileceğiniz Cunda Zehra Teyze’nin Evi, sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz bir yerdir.

zehra-teyzenin-evi
Zehra Teyzenin Evi

Zehra Teyze’nin Evi, kafesiyle de misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim sunmaktadır. Ada seyrine çıkabilir, lezzetli balıkların tadını çıkarabilir ve sevdiklerinizle keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Yeni hikayeler keşfedebileceğiniz, unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz bu güzel mekan, sizleri bekliyor.

Cunda‘nın en güzel yerinde bulunan Zehra Teyze’nin Evi, sizlere tatilin ve huzurun tadını doyasıya yaşatacak. Burada zaman durmuş gibi hissedecek, hayallerinizdeki tatili yaşayacaksınız. Cunda Zehra Teyze’nin Evi’nde konaklayarak, adanın güzelliklerini keşfedebilir, tarihi ve doğal dokusunu deneyimleyebilirsiniz.

Cunda Zehra Teyze’nin Evi, size unutulmaz anılar biriktireceğiniz, huzurun ve keyfin doruklara çıkacağı bir tatil deneyimi sunuyor. Siz de Zehra Teyze’nin Evi’nde, Cunda’nın büyüleyici atmosferinde unutulmaz bir hikaye yazmaya hazır mısınız?

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Zehra Teyze’nin Evi