cunda-ziyabey-konagi-1

Cunda Ziyabey Konağı

Hakkında

Cunda Ziyabey Konağı;

Cunda Ada’sının doğal güzelliklerini ve tarihini günümüze taşıyan otantik bir yapıya sahiptir. 21 odası bulunan Ziyabey Konağı, antik eşyalarla dekore edilmiş odalarıyla misafirlerini ağırlamaktadır.

cunda-ziyabey-konagi
Cunda Ziyabey Konağı

Otantik mimarisi ve dekorasyonuyla adeta tarihin izlerini taşıyan Ziyabey Konağı, Ayvalık tarihinden ve mimarisinden uzaklaşmadan restore edilmiştir. 4 şömineli oda, 2 suit oda ve 14 standart oda seçenekleriyle her zevke ve ihtiyaca uygun konaklama imkanı sunmaktadır.

Ayrıca, bahçesinde organik Cunda lezzetleriyle hazırlanmış tadına doyulmaz kahvaltılar sunan Ziyabey Konağı, her ayrıntısıyla misafirlerine huzur vermek için tasarlanmıştır. Konak, Rum evlerinin arasında, yemyeşil bahçelerin ve romantik Cunda sokaklarının hemen yanında konumlanmıştır.

Ziyabey Konağı, tarihi ve doğal güzelliklerle dolu Cunda Adası‘nın en özel noktalarından birinde konuklarını ağırlamaktadır. Tarihin izlerini taşıyan bu taş konağın her köşesi, yeni yaşantılara ve yeni konuklara hazır olmak için beklemektedir. Siz de Ziyabey Konağı’nda tarih ve doğanın büyüsüne kapılmak istiyorsanız, sizlerii ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Cunda Ziyabey Konağı