cunda-ziyabey-konagi-1

Cunda Ziyabey Konağı

  • Mithatpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. No: 48 Cunda Adası / Ayvalık

Hakkında

Cunda Ziya Bey Konağı, adanın doğal güzelliklerini ve tarihini günümüze taşıyan otantik bir yapıya sahiptir. 21 odası bulunan Cunda Ziyabey Konağı, antik eşyalarla dekore edilmiş odalarıyla misafirlerini ağırlamaktadır.

Otantik mimarisi ve dekorasyonuyla adeta tarihin izlerini taşıyan Ziya Bey Konağı, Ayvalık tarihinden ve mimarisinden uzaklaşmadan restore edilmiştir. 4 şömineli oda, 2 suit oda ve 14 standart oda seçenekleriyle her zevke ve ihtiyaca uygun konaklama imkanı sunmaktadır.

Ayrıca, bahçesinde organik Cunda lezzetleriyle hazırlanmış tadına doyulmaz kahvaltılar sunan Ziya Bey Konağı, her ayrıntısıyla misafirlerine huzur vermek için tasarlanmıştır. Konak, Rum evlerinin arasında, yemyeşil bahçelerin ve romantik Cunda sokaklarının hemen yanında konumlanmıştır.

Ziya Bey Konağı, tarihi ve doğal güzelliklerle dolu Cunda Adası’nın en özel noktalarından birinde konuklarını ağırlamaktadır. Tarihin izlerini taşıyan bu taş konağın her köşesi, yeni yaşantılara ve yeni konuklara hazır olmak için beklemektedir. Siz de Ziya Bey Konağı’nda tarih ve doğanın büyüsüne kapılmak istiyorsanız, sizi ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.