cundalis1893-4

Cundaliş 1893

Hakkında

Cundaliş 1893: Ege’nin Doğal Güzellikleri İle Buluşan Bir Tatil Cenneti

Cundaliş 1893, Ayvalık’ın eşsiz doğal güzellikleri içinde konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi sunmak için hizmet vermekte. Güneşin, denizin ve mavinin en güzel haliyle buluştuğu Ayvalık’ın Cunda Bölgesi’nde yer alan otel, misafirlerine eşsiz bir konaklama deneyimi sunmak için tasarlanmış.

Klimalı odaları, Türk esintili modern mobilyalarla döşenmiş ve konforunuz için her türlü detay düşünülmüş. Bazı odalarında ise Cunda Adası’nın muhteşem manzarasını seyredebileceğiniz teraslar mevcuttur.

cundalis*1893
Cundaliş 1893

Otel, Cunda Adası‘nın kalbinde yer almakta olup, sahil, pazar yerleri, kiliseler ve kültürel merkezlere kısa bir yürüme mesafesindedir. Böylece konukların şehri keşfetmesi için mükemmel bir konumda bulunmaktadır.

Toplamda 3 oda ile hizmet veren otel, 2 kişilik olarak tasarlanmış ve 4 mevsim boyunca siz değerli misafirleri ağırlamaya hazır durumda.

Cund’Aliş 1893, Ege’nin doğal güzellikleri içinde huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir tercihtir. Sizleri, unutulmaz anılarla dolu bir tatil için Cund’Aliş 1893’e davet ediyoruz.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Cundaliş 1893