fikretbeykonagi-1

Fikretbey Konağı

Hakkında

Fikretbey Konağı;

Cunda’nın tarihi evleri, doğası, denizi ve kiliseleriyle Ege’nin en güzel beldelerinden Cunda Adası‘nda yer alan Fikretbey Konağı, Rum mimarisinin izlerini taşıyan muhteşem bir yapıdır. Yoğun iş temposundan sıyrılıp buraya geldiğinizde, kendinizi taş duvarlar arasında sabun kokuları içinde bulacaksınız. Orijinal yatak başlarından Rum tavanlarına kadar her detay, mistik bir atmosfer yaratmak için düşünülmüş.

fikretbey-konağı
Fikretbey Konağı

Fikret Bey Konağı, zengin doğal kahvaltı çeşitleriyle gününüze mükemmel bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Akşamüstleri ise, çay eşliğinde ikram edilen taze kurabiye çeşitleriyle eski zamanlara doğru bir yolculuk yapabilirsiniz.

Sahile sadece 100 metre mesafede olan Cunda Fikret Bey Konağı, 11 odasıyla misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Fikret Bey Konağı’nın bulunduğu Cunda, tarihi evleri ve kiliseleriyle ünlüdür. Burada gezintiye çıkarak, tarihin izlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca doğa yürüyüşleri yapabilir ve berrak denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Cunda’da konaklama için en güzel yerlerden biri olan Fikret Bey Konağı’nda unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Eşsiz doğası, tarihi atmosferi ve konforlu odalarıyla, size huzurlu ve keyifli bir konaklama imkanı sunuyor.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Fikretbey Konağı