milo-cunda-2

Milo Cunda

  • Mithatpaşa Mah. Mevlana Cad. No: 79 / 6 Cunda Adası - Ayvalık

Hakkında

Doğanın Kucağında Huzurlu Bir Tatil: Milo Cunda

Cunda Adası’nda bulunan Milo Cunda, doğayla iç içe, zeytin ağaçları arasında konumlanan ve 6 adet ahşap bungalovdan oluşan otel, Girit esintilerini hissedebileceğiniz detaylara ve el emeği ürünlere ev sahipliği yapıyor.

Milo Cunda, doğal güzelliklere ve çevreye saygılı bir şekilde tasarlanmış, zeytin ağaçları arasına özenle yerleştirilmiş olan ahşap evler, doğanın kucağında huzurlu bir tatil sunuyor. Odaların içerisinde bulunan el emeği ürünler, geçmişte bir yolculuğa çıkmanıza ve annelerimizin güzelliklerini fark etmenize olanak tanıyor. Evinizin verandasında oturup denizi izlerken, çevrenizdeki doğal güzelliklere hayran kalabilirsiniz.

Milo Cunda bahçesi de unutulmaz bir deneyim sunuyor. Çimlere uzanıp kitabınızı okuyabilir, bahçeyi seyrederken güzellikle sizi kendine aşık edecek çiçeklerin arasında dolaşabilirsiniz. İyotla ve zeytin kokusuyla harmanlanmış bir nefes alarak anın tadını çıkarabilirsiniz.

Her sabah güne zinde başlayabilmek için Milo Cundaa, taze sebzelerden ve yöresel lezzetlerden oluşan zengin bir kahvaltı sunuyor. Bu kahvaltı, tatilinizin neşesine ve keyfine güzel bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

Detaylara önem veren, doğayla uyumlu ve tarihi bir yapıda konaklama isteyen misafirler için ideal bir seçenek. Kendinizi doğanın kucağında, huzurlu ve unutulmaz bir tatilin içinde bulmak isterseniz, Milo Cunda’yı tercih edebilirsiniz.