olealeyaotelayvalik-2

Olea Leya Otel Ayvalık

Hakkında

Olea Leya Otel Ayvalık’ın Tarihi Dokusunda Huzur…

Kuzey Ege’nin incisi Ayvalık’a adım attığınızda Olea Leya, Ayvalık’ın tarihi sokaklarındaki eski Rum evleriyle çevrili eşsiz atmosferinde 8 odası ile konaklamanızı unutulmaz kılmaktadır.

Aile işletmesi olan Olea Leya Butik Otel, tarihi Rum evlerinden biri olan ve yeniden restore edilmiş olan bir konakta hizmet vermektedir. Her bir odanın ismi farklı çiçek isimlerinden oluşurken, odaların iç dizaynı ise eskinin sıcaklığını ve modern konforu bir araya getiriyor.

olea-leya-otel-ayvalık
Olea Leya Otel ayvalık

Otelin mükemmel avlusu, sabah kahvaltınızı yapabileceğiniz ve kahvenizi içebileceğiniz keyifli bir alan sunuyor. Yemyeşil bir manzarada uyanmak ve kendinizi huzurlu hissedeceğiniz Olea Leya Butik Otel sizleri bekliyor. Tarihin dokusunda yeni bir huzur bulacağınız bu taş konakta tatil yapmak için eşsiz manzarası ve sıcak misafirperverliğiyle unutulmaz bir konaklama deneyimi için doğru adrestesiniz

Olea Leya Butik Otel, Ayvalık’ın merkezinde yer alırken, sizlere tarihi dokusuyla göz kırpıyor ve unutulmaz bir konaklama deneyimi vaat ediyor.

Eşsiz bir tatil deneyimi için Olea Leya Butik Otel’i tercih edebilir ve Ayvalık‘ın tarih kokan sokaklarında geçireceğiniz zamanı daha da özel kılabilirsiniz.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Olea Leya Butik Otel