opus1910

Opus 1910

Hakkında

Opus 1910: Tarihi İnceliklerle Modern Konforun Buluştuğu Bir Huzur Yuvası

Opus 1910, tarih kokan bir atmosferde modern konforu mükemmel bir şekilde bir araya getirerek konuklarına unutulmaz bir deneyim sunmakta. Ayvalık‘ın tarihi dokusunu yansıtan 10 odası ile titiz bir restorasyonla aslına uygun şekilde yenilenmiş ve misafirlerine rahat ve huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Geniş ve ferah bir avlusunda Ayvalık’ın güzel havasının tadını çıkarabilir, ayrıcalıklı bir ortamda dinlenme fırsatı bulabilirsiniz. Orijinal yapıya uygun ahşap süslemeler, mimari detaylar ve döneme ait mobilyalarla dekore edilmiş odalarında ise her türlü modern imkan düşünülerek konforunuz ön planda tutulmuş.

opus-1910
Opus 1910

Ayvalık’ın zengin kültürel mirasına da bir kapı açıyor. Otel; sahil, pazar yerleri, kiliseler ve kültürel merkezlere kısa bir yürüme mesafesindedir, böylece şehri keşfetmek için mükemmel bir konumdadır.

Konaklamanız esnasında, Ayvalık’ın yöresel lezzetlerinden oluşan zengin bir kahvaltıyla güne başlayabilir, ardından bölgedeki muhteşem plajlardan birinde dinlenmeye gidebilirsiniz. Gününüzü Opus Otel 1910’un tarihi detaylarında dinlenerek tamamlayabilirsiniz.

1910 Opus tarih ve modernliğin muhteşem birleşimiyle konuklarına unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor. Ayvalık’ın eşsiz güzellikleri ve zengin kültürel dokusuyla buluşmak için sizleri Opus 1910’u tercih edebilirsiniz.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Opus Otel 1910