siyah-lale-cunda-otel-1

Siyah Lale Cunda

  • Cumhuriyet Caddesi No:37 Cunda Adası Ayvalık

Hakkında

Siyah Lale Cunda, 150 yıllık tarihi bir evin restore edilmesi ile tekrar hayat bulmuştur. Restorasyon çalışmaları sırasında evin tarihi dokusu ve dönem mimarisi korunmuştur. Bu özellikleriyle Siyah Lale, misafirlerine hem geçmişin tarihini yaşatırken, hem de modern konfor ve rahatlığı sunuyor.

Siyah Lale, günümüzün hızlı ve tempolu yaşantısından sıyrılmak isteyen misafirleri için mükemmel bir seçenektir. Burada zamanın akışı yavaşlar ve günlük yaşamın stresinden uzaklaşabilirsiniz. Tarihi dokusuyla sizleri saracak olan Siyah Lale, size farklı bir dünya sunacak. Odalarında bulunan antika mobilyalar, dönemin atmosferiyle uyumlu dekorasyonuyla birlikte size tarihin içinde bir yolculuk yapıyor hissi veriyor.

Siyah Lale’nin tarihi ve eşsiz atmosferi kadar, hizmet kalitesi de bir o kadar önemlidir. Otelde, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde donanımlı bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Konforlu ve rahat bir konaklama imkanı sunan Siyah Lale Cunda, sizi tarihi dokusu ve modern konforu bir arada yaşamaya davet ediyor.