siyahlalecunda-3

Siyah Lale Cunda

Hakkında

Siyah Lale Cunda;

180 yılı aşkın tarihi bir evin restore edilmesi ile tekrar hayat bulmuştur. Restorasyon çalışmaları sırasında evin tarihi dokusu ve dönem mimarisi korunmuştur. Bu özellikleriyle Siyah Lale, misafirlerine hem geçmişin tarihini yaşatırken, hem de modern konfor ve rahatlığı sunuyor.

siyah-lale-cunda-otel
Siyah Lale Cunda Otel

Siyah Lale, günümüzün hızlı ve tempolu yaşantısından sıyrılmak isteyen misafirleri için mükemmel bir seçenektir. Burada zamanın akışı yavaşlar ve günlük yaşamın stresinden uzaklaşabilirsiniz. Tarihi dokusuyla sizleri saracak olan Siyah Lale, size farklı bir dünya sunacak. Odalarında bulunan antika mobilyalar, dönemin atmosferiyle uyumlu dekorasyonuyla birlikte size tarihin içinde bir yolculuk yapıyor hissi veriyor.

Siyah Lale’nin tarihi ve eşsiz atmosferi kadar, hizmet kalitesi de bir o kadar önemlidir. Otelde, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde donanımlı bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Konforlu ve rahat bir konaklama imkanı sunan Siyah Lale Cunda, sizi tarihi dokusu ve modern konforu bir arada yaşamaya davet ediyor.

Cunda Adası’nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek isteyen konuklar, Siyah Lale Otel’in mükemmel konumu sayesinde adanın en çekici noktalarına kolayca ulaşabilirler.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Siyah Lale Otel