cunda-sukha-otel-1

Sukha Cunda Otel

Hakkında

Sukha Cunda Otel: Ege’nin Huzurlu Mimarisi ile Modern Konforun Buluşma Noktası..

Sukha, Sanskrit dilinde rahat alan ve iç huzur demektir. Ve tam da bu anlamıyla Sukha Cunda Otel, adanın özgün mimari dokusunu modern detaylarla buluşturarak konuklarına huzurlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

sukha-cunda-otel
Sukha Cunda Otel

Otelin iç dekorasyonu, Rum mimarisine özgü sarımsak taş ve harman tuğla duvarlar, ahşap tavanlar, geleneksel karo zemin ve kabak lamba detaylarıyla oluşturulmuş. Adanın tarihi dokusunu yansıtan bu mimari, konforlu bir konaklama deneyimi yaşatmak için modern detaylarla zenginleştirilmiş.

Otelde dört farklı tipte oda bulunmaktadır ve her biri deniz ya da zeytinlik manzarasıyla güne başlama imkanı sunmaktadır. Odaların balkonlarından bahçeye geçiş yaparak havuzun keyfini sürebilirsiniz. Otelin bahçesi tropikal bitkiler ve zeytin ağaçları ile süslenmiş, huzurlu bir ortamda Ege güneşinin keyfini sürmeniz için ideal bir mekandır.

Oteldeki restoran, adalıların yemek kültürünü yansıtan özel mezeler ve yerel üreticilerden temin edilen ürünlerle zenginleşmiş bir menü sunmaktadır. Balık, zeytinyağlılar, zeytinyağı, reçeller ve daha birçok lezzet, damak zevkinize hitap edecek. Yemeklerinizi keyifli sohbetler eşliğinde yiyebilir ve adalıların misafirperverliğini deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca otel, konuklarının ruhunu besleyebileceği çeşitli atölye, yoga, nefes ve şiddetsiz iletişim çalışmaları gibi etkinlikler düzenlemekte. Doğa ile iç içe olabileceğiniz ot toplama ve zeytin hasadı gibi etkinliklerle de adanın doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Otelin açık büfe kahvaltısı, Ayvalık ve çevresindeki lokal üreticilerden temin edilen ürünlerle zenginleşmiş, Kaz Dağları’ndan gelen bal, annelerin hazırladığı reçeller, filtre kahve ve soğuk şerbetler gibi lezzetlerle güne enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ege’nin güzelliklerini keşfetmek, tarihi dokusunu hissetmek ve yerel lezzetleri deneyimlemek isteyenler için Cunda Adası‘nda bulunan Cunda Sukha’nın sıcak ve samimi atmosferinde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Sukha Cunda