sural-ciftligi-3

Sural Çiftliği

  • Altınova Mah. Yukarı Karayer Küme Evleri No: 9 Ayvalık

Hakkında

Sural Çiftliği, Ayvalık’ın Altınova bölgesinde bulunan doğa oteli konseptinde hizmet veren bir işletme. Ahşap bungalow evlerinde konuklarını ağırlayan çiftlik, doğayla iç içe kalmanın ve huzuru bulmanın keyfini sunmaktadır.

Sural Çiftliği, ev yapımı ürünlerden oluşan serpme çiftlik kahvaltısıyla da misafirlerini karşılamaktadır. Konuklar, doğal ürünlerin lezzetlerini keşfederek güne enerjik bir başlangıç yapabilirler. Ayrıca, düğün, davet, organizasyon ve diğer etkinliklere ev sahipliği yaparak, özel günlerinizi unutulmaz kılmayı hedeflemektedir.

Sural Çiftliği ayrıca, aile ve çocuk konaklamalı kamplar, konserler, grup yemek organizasyonları, doğum günleri ve kitap kulübü toplantıları gibi birçok etkinlik de düzenlemekte olup, konuklar, doğanın güzelliği eşliğinde keyifli vakit geçirerek unutulmaz anılar biriktirebilirler.

Siz de doğanın içinde huzuru yaşamak ve farklı deneyimler edinmek isterseniz, Sural Çiftliği’ni ziyaret edebilirsiniz. Konukseverliği ve doğal güzellikleriyle sizi bekliyor olacaklar! Keyifli Tatiller!