yundantik-cunda-konaklari-1

Yundantik Cunda Konakları

  • Namık Kemal Mah. Hayat Cad. No: 27 Cunda Adası - Ayvalık

Hakkında

Yundantik Cunda Konakları, misafirlerine Cunda’nın o kendine has havasını en iyi şekilde yaşatabilmek için özenle dekore edilmiş ve konforlu odaları ile hizmet etmekte.. Tüm çalışanları ile birlikte seçkin misafirlerine sadece tesisin değil, aynı zamanda dostluk duygularının da kapılarını açıyor.

Cunda Adası’nın tarihi sokakları için yer alan otel konumu itibari ile adanın mistik havasını solumanız ve ziyaret etmeniz gereken tarihi yerlere yürüme mesafesinde yer almaktadır. Misafirlerine sunduğumuz olanakların yanı sıra, onları samimi ve içten bir şekilde karşılayarak, misafirlerin tatil sonrası ayrıldıklarında mutlu ayrıldıklarını duymak Yundantik Cunda Konak sahibelerini daha da mutlu ediyor.

Yundantik Cunda Konakları, sadece tatil yapmak isteyenler için değil, aynı zamanda Cunda’nın doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek isteyenler için de ideal bir konaklama yeridir. Siz de tatilinizi Yundantik Cunda Konakları’nda geçirerek, Cunda’nın büyüleyici havasını en iyi şekilde hissedebilirsiniz.