orchis-otel-5

Orchis Otel

Hakkında

Orchis Otel: Doğa, Tarih ve Huzurun Buluştuğu Ayvalık’taki Cennetten Bir Köşe

Ayvalık, eviniz gibi hissedeceğiniz huzur ve taze fesleğen kokan sokakları, sessiz koyları, enfes zeytinyağlı yemekleri, meşhur Ayvalık tostu, Arnavut kaldırımlı sokaklarındaki cumbalı Rum evleri, güler yüzlü ve misafirperver halkı, mis gibi kokan çam ormanları, miskin kedileri ve neşeli çocuklarıyla büyüleyici bir cennet köşesidir. Ayvalık, doğası, tarihi ve huzuruyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakan bir yerdir.

orchis-otel
Orchis Otel

Bu muhteşem atmosferin içinde yer alan Orchis Otel, eski bir sabunhanenin restore edilmesiyle hayat bulmuş. Otel, UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan Fabrikalar Aralığı (old town) Bölgesi’nde bulunmakta. Orchis Otel, toplam 16 standart oda, 150 kişilik bir restoran, otantik sokak kafeteryası, snack bar ve çok amaçlı bir salona sahiptir. Balolar, toplantılar, açık büfe kahvaltılar, ala carte menüler, kokteyller gibi her türlü etkinliğiniz için yerel mutfağı, otantik odaları ve profesyonel, güleryüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

Hayal ettiğiniz tatili burada gerçeğe dönüştürün ve Ayvalık‘ın büyüleyici güzelliklerini keşfederek unutulmaz anılar biriktirin. Orchis Otel, size Ayvalık’ın eşsiz doğasını, tarihini ve huzurunu yaşama fırsatı sunarken, sıcak ve samimi misafirperverliğiyle de kendinizi evinizde hissettirecektir. Ayvalık’ın büyüleyici güzelliklerini keşfetmek için Orchis Otel’e gelin ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayın.

Ayvalık’ın güneşi, batışı ve doğuşuyla da benzersizdir. Bu anı yaşamak isteyenler için Şeytan Sofrası’na gitmelerini öneririm. Ayvalık, tarih, kültür, kum, deniz, güneş, doğa, gastronomi ve su altı-su üstü turizm değerleri açısından oldukça zengindir. Ayvalık merkezinde ve Cunda Adası‘nda fotoğraf safarisi yapabilir, neo-klasik döneme ait sivil mimari örneklerini yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda müzeler, kiliseler, camiler, manastırlar, yöresel atölyeler, sanat galerileri, yerel mutfaklar ve mübadil ailelerin şehridir Ayvalık.

Cunda ve Ayvalık merkezinde, “old town” olarak adlandırılan daracık sokaklarda dolaşmak, fotoğraf çekmek ve tarihe bir yolculuk yapmak için idealdir.

Web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Orchis Otel Ayvalık